Jak schudnąć skuteczne odchudzanie

Jak schudnąć ?

Jak schudnąć? To pytanie zadaje sobie wiele osób borykających się ze zbyt dużą masą ciała. Nie ma jednego złotego środka dla wszystkich. Każdy musi sam odnaleźć sposób, który pozwoli mu na pozbycie się zbędnych kilogramów i uzyskanie wymarzonej sylwetki lub powrotu do zdrowia.


Gazety, Internet, telewizja zasypują nas reklamami dotyczącymi cudownych i co najważniejsze szybkich sposobów na stracenie masy ciała. Przyjęcie jednej tabletki lub wypicie szklanki ziołowej herbatki w mgnieniu oko sprawi, że nasza waga spadnie do wymarzonej. Jednak czy to prawda? Nie ma innego sposobu, tylko faszerowanie się środkami niewiadomego pochodzenia? Jak schudnąć?

Odpowiedź jest prosta – zdrowo. Zdrowo schudnąć to znaczy zmienić swój dotychczasowy styl życia. Porzucić złe przyzwyczajenia, odstawić słodycze, słone przekąski, tłuste dania, a zacząć kochać warzywa, owoce, kasze, pełnoziarniste pieczywo. Nie spędzać już całego czasu wolnego przed telewizorem, a korzystać z życia. Cieszyć się długimi spacerami z koleżanką, mężem, czy choćby psem. Zmiana stylu życia to niewątpliwie ogromny krok do tego, aby schudnąć.

Jak schudnąć? Nie pytać już dłużej, a wziąć w końcu sprawy w swoje ręce. Zadręczanie się nic nie da. Tylko aktywne i świadome działanie przyniesie efekty. Nie ma co odkładać rzeczy na później. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, musisz zrobić to jak najszybciej i cieszyć się z efektów, a nie zadawać sobie cały czas to samo pytanie „ jak schudnąć?”.


Poradnia dietetyczna Lublin – ISTO zaprasza na porady!


Zdrowy tryb życia, ruch i co najważniejsze, chęć zmian powinny w krótkim czasie dać zadowalające efekty. Jeżeli nie masz w sobie odpowiedniej mobilizacji do tego, aby podjąć zmiany, zaryzykować i cieszyć się życiem, a nie wciąż zadręczać pytając się „jak schudnąć?”, zasięgnij porady dietetyka. Osoba z doświadczeniem, która lubi swój zawód i umie słuchać, pomoże Ci w rozwiązaniu problemu. Razem na pewno będzie łatwiej osiągnąć cel.