Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook

O isto - skutecznej metodzie odchudzania.

ISTO Żeby schudnąć, trzeba jeść
Żeby schudnąć, trzeba jeść!!!!
Czy to możliwe? A jednak!

Problem z nadwagą?

Myślisz, że głodówka to jedyny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów?

Jesteś w błędzie! To nie tylko trudne do realizacji, ale także szkodliwe dla Twojego organizmu!

Nie należy głodować, by mieć wzorową figurę i czuć się dobrze w swoim ciele! Od teraz odpowiednio spożywane posiłki będą nie tylko jedną z ulubioną czynności w ciągu dnia, ale także poprawią Twój nastrój i przede wszystkim….. pozwolą Ci na POZBYCIE się zbędnych kilogramów, które jak wiadomo, znacząco wpływają na Twój stan zdrowia, A W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH!!!

Program ISTO, który chcę Ci zaoferować, udowodni, jak zdrowo i z oczekiwanym rezultatem zmieni Twoje ciało oraz samopoczucie!


Czas na odchudzanie

Czas na zmiany!!!

Przecież wiesz, że ZDROWIE jest w życiu najważniejsze. To nie podlega wątpliwościom! A to, co jemy każdego dnia i co robimy ze swoim ciałem, sprawia, kim jesteśmy oraz jak się czujemy.

Chciałbyś więc czuć się lepiej w swoim ciele, być pewniejszym i nie wstydzić się swojej sylwetki?! To oczywiste - każdy tak chce! Wystarczą chęci, trochę motywacji oraz pozytywne nastawienie i gwarancja rezultatu, którą Ci zapewniam!

Zatem… Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić jakość życia oraz zmienić swoją codzienność na taką, która przyniesie Ci lekkość i smukłość ciała oraz pozytywne myślenie – to program ISTO jest po to, by pomóc uzyskać Ci to, czego oczekujesz.


Odchudzanie Lublin z Isto

Zmiany, zmiany, zmiany – zawsze wychodzą na dobre!!!

„Weź się w garść – zrób coś dla siebie – pomóż sobie”, zapewne słyszysz to nie raz. W ISTO chcemy Ci pokazać, że odchudzanie może być łatwe i wszystko jest do wykonania! Nie ma rzeczy niemożliwych! Przecież dobrze o tym wiesz! Wystarczą szczere chęci do zmian w Twoim życiu na lepsze, a o resztę zadbamy MY. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią drogę do realizacji swoich celów, doradzimy, wskażemy, podpowiemy, zalecimy, zdopingujemy oraz wesprzemy w tej wędrówce do szczytu! Wystarczy chcieć! Nie ma na co czekać! Każdy dzień może być Twoim dniem – satysfakcją z osiągnięcia drobnych rzeczy, które przyniosą oczekiwane rezultaty!

Odpowiednia dieta, dobrana do potrzeb Twojego organizmu oraz ruch pozwoli Ci na osiągnięcie swoich lustrzanych marzeń, które przestaną być tylko złudnymi pragnieniami, a staną się rzeczywistością!

Zapomnij o dietach koleżanki, kolegi, babci, ciotki czy sąsiadki! Nie zaglądaj do Internetu, forum nie jest rozwiązaniem, nie sugeruj się mitami, bo mogą zniszczyć Twój organizm – ile ludzi, tyle diet! Ważny jest indywidualizm! Nie pożyczaj diety od kogoś innego. Osobne podejście do każdego człowieka jest kluczem do sukcesu w odchudzaniu. A najważniejsza jest zawsze motywacja.


ISTO skuteczne odchudzanie

Chcieć to móc!!!

Dietetycy ISTO, którzy układają dla każdego programy posiłków, opierają się na diagnozie lekarskiej oraz wynikach badań krwi. Wszystko jest przemyślane i dobrze zorganizowane, by dieta była nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim ZDROWA! Pamiętaj, że zdrowy tryb życia to nie tylko chwilowe zrzucanie kilogramów, ale także wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych, które stopniowo będą zmieniać Twoje życie na lepsze. Będziesz chudną, ale także będziesz lepiej się czuł, a w rezultacie – będziesz zdrowy i uśmiechnięty. To, co jemy każdego dnia, jest naprawdę bardzo ważna kwestią w naszej codzienności. Posiłki wpływają nie tylko na nasze ciało, ale także na zdrowie, samopoczucie, chęć do różnych działań, jakość ruchu fizycznego oraz nastawienie do ŻYCIA.

Ważne jest, by wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe, które pozwolą czuć się dobrze „we własnej skórze”! Plan, który zaproponują Ci dietetycy ISTO – będzie wyłącznie dla Ciebie i Twoich potrzeb. Współpraca z nami, pozwoli Ci później wypracować samodzielne czynności, którymi będziesz kierował się przy dalszym dbaniu o siebie. Pamiętaj WYTRWAŁOŚĆ jest najważniejsza - ale MY Ci w tym pomożemy!


Odchudzanie może być przyjemne

Jestem na TAK – co dalej…

Pierwszy krok najtrudniejszy, ale przede wszystkim najistotniejszy! Masz świadomość, że musisz zmienić swoje życie, zaczynając od ciała. To już połowa sukcesu! ISTO pozwoli Ci wytrwać w tym postanowieniu oraz sprawi, że Twoja codzienność dbania o siebie stanie się przyjemnością.

Odpowiednia dieta, rozpisana specjalnie dla Ciebie przez dietetyków ISTO, polega na sporządzeniu bardzo dokładnego poradnika tego, co powinieneś jeść, w jakich ilościach i kiedy. Wszystko ustalone zgodnie z wymogami Twojego organizmu oraz wynikami badań.

Przez cały czas trwania procesu zmian w Twoim żywieniu, będziesz miał dostęp do konsultacji z dietetykami. Masz możliwość spotkania się z nimi w lokalnym gabinecie stacjonarnym lub w trybie online. Wybór należy do Ciebie.

Mamy świadomość tego, że sama dieta i zmiana złych nawyków żywieniowych nie wystarczą! Trzeba się też trochę wysilić fizycznie, by zmiana przynosiła większe rezultaty. Dlatego też razem z planem posiłków, zaleceniami żywieniowymi dołączamy odpowiednio skorelowany z dietą - program ćwiczeń fizycznych. Pamiętaj, że stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta!


ISTO efektywne odchudzanie

Nie zniechęcaj się ruchem!!!

Przecież wiesz o tym, że ruch to ZDROWIE! Nic nowego!
Zestaw ćwiczeń pozwoli Ci nie tylko na przyspieszenie zrzucenia kilogramów, ale także poprawi jakość Twoich mięśni i skóry.

  • Nie będziesz musiał zatrzymywać się w połowie drugiego piętra bloku, bo zabraknie sił.
  • Pobiegasz na równi z synem na boisku, w końcu zabawa z dzieckiem wymaga wysiłku.
  • Wspólne ćwiczenia z żoną, mężem, dziewczyną czy chłopakiem to doskonały sposób na spędzania wolnego czasu w zdrowym i modnym trybie.
  • Widzisz sąsiada biegającego codziennie w parku? Przestań mu zazdrościć – zrób to sam!
  • Wszyscy biegają, jeżdżą na rolkach, rowerze czy robią skłony w parku – to naprawdę jest cooool!!! Rozejrzyj się! Miej odwagę!
  • Od razu lepiej się poczujesz, wywieje Ci czarne myśli, a napełnisz się pozytywną energią.
  • Znajdziesz wielu nowych znajomych, w parku, na siłowni, na basenie czy u nas w gabinecie! Wszyscy chcą chudnąć, żyć zdrowo i cieszyć się codziennością – to normalne! Róbmy to razem, każdy wg swojego planu.
  • Nie bój się o to, że nie potrafisz, nie wiesz – wszystko Ci powiemy, zapiszemy, pokażemy. To łatwe! A zmieni tak wiele!

ISTO efektywne odchudzanie

Odchudzanie Lublin!!!

Chyba każdy z nas w swoim życiu przynajmniej raz próbował zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, motywacją do tego mogło być złe samopoczucie, braku akceptacji, postanowienie noworoczne czy też zbliżające się ważne wydarzenie w naszym życiu, podczas którego chcieliśmy wyglądać jak najlepiej w naszej kreacji jak na przykład ślub. Jednak jak wielu z nas odchudzanie zakończyło się powodzeniem? Częstym problemem podczas walki z dodatkowymi kilogramami jest to, że wywieramy na sobie zbyt dużą presję i odchudzanie traktujemy jak wroga, a przecież jedzenie jest jedna z lepszych rzeczy, z którą codziennie mamy do czynienia. Proces ten powinien przebiegać powoli i w przemyślany sposób. W dzisiejszych czasach dużo osób w pędzie codziennego życia zapomina o tym, co jest najważniejsze, czyli o własnym zdrowiu, jedną ze składowych zdrowia jest właśnie odpowiednio dobrana dieta. Zmianę stylu życia warto zacząć od małych rzeczy, podczas zakupów spożywczych zamiast ciastek oblanych czekoladą, przepełnionych cukrem wybierz ciasta owsiane, zamiast wody smakowej wybierz zwykłą wodę mineralną. Zmiany nawyków żywieniowych, nie mogą być drastyczne, ponieważ szybko możesz się zniechęcić i odchudzanie może zakończyć się niechcianym efektem jo-jo. Jeśli nie potrafimy sami poradzić sobie z redukcją masy ciała, warto udać się do dietetyka, wyliczy on twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz zapotrzebowanie na dane makroskładniki, aby odchudzanie przebiegało w racjonalny, zdrowy sposób oraz aby potrawy były sycące i smaczne mimo deficytu kalorycznego, który podczas redukcji masy ciała jest niezbędny. Dla osób zapracowanych, które nie mają czasu, aby gotować w domu, a chcą kontrolować to, co jedzą, idealnym rozwiązaniem będzie zamówienie cateringu dietetycznego, czyli tzw. „diety pudełkowej”, codziennie do wybranego przez nas miejsca, domu czy też pracy dostarczane będą pyszne, urozmaicone i zbilansowane posiłki na cały dzień, które w łatwy sposób pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy i uzyskać wymarzoną sylwetkę.

575 502 600
Lokalizacja