Skontaktuj się: 575 502 600

O isto - skutecznej metodzie odchudzania.


Żeby schudnąć, trzeba jeść!!!!
Czy to możliwe? A jednak!

Myślisz, że głodówka to jedyny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów?

Jesteś w błędzie! To nie tylko trudne do realizacji, ale także szkodliwe dla Twojego organizmu!

Nie należy głodować, by mieć wzorową figurę i czuć się dobrze w swoim ciele! Od teraz odpowiednio spożywane posiłki będą nie tylko jedną z ulubioną czynności w ciągu dnia, ale także poprawią Twój nastrój i przede wszystkim….. pozwolą Ci na POZBYCIE się zbędnych kilogramów, które jak wiadomo, znacząco wpływają na Twój stan zdrowia, A W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH!!!

Program ISTO, który chcę Ci zaoferować, udowodni, jak zdrowo i z oczekiwanym rezultatem zmieni Twoje ciało oraz samopoczucie!


Czas na zmiany!!!

Przecież wiesz, że ZDROWIE jest w życiu najważniejsze. To nie podlega wątpliwościom! A to, co jemy każdego dnia i co robimy ze swoim ciałem, sprawia, kim jesteśmy oraz jak się czujemy.

Chciałbyś więc czuć się lepiej w swoim ciele, być pewniejszym i nie wstydzić się swojej sylwetki?! To oczywiste - każdy tak chce! Wystarczą chęci, trochę motywacji oraz pozytywne nastawienie i gwarancja rezultatu, którą Ci zapewniam!

Zatem… Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić jakość życia oraz zmienić swoją codzienność na taką, która przyniesie Ci lekkość i smukłość ciała oraz pozytywne myślenie – to program ISTO jest po to, by pomóc uzyskać Ci to, czego oczekujesz.


Zmiany, zmiany, zmiany – zawsze wychodzą na dobre!!!

„Weź się w garść – zrób coś dla siebie – pomóż sobie”, zapewne słyszysz to nie raz. W ISTO chcemy Ci pokazać, że odchudzanie może być łatwe i wszystko jest do wykonania! Nie ma rzeczy niemożliwych! Przecież dobrze o tym wiesz! Wystarczą szczere chęci do zmian w Twoim życiu na lepsze, a o resztę zadbamy MY. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią drogę do realizacji swoich celów, doradzimy, wskażemy, podpowiemy, zalecimy, zdopingujemy oraz wesprzemy w tej wędrówce do szczytu! Wystarczy chcieć! Nie ma na co czekać! Każdy dzień może być Twoim dniem – satysfakcją z osiągnięcia drobnych rzeczy, które przyniosą oczekiwane rezultaty!

Odpowiednia dieta, dobrana do potrzeb Twojego organizmu oraz ruch pozwoli Ci na osiągnięcie swoich lustrzanych marzeń, które przestaną być tylko złudnymi pragnieniami, a staną się rzeczywistością!

Zapomnij o dietach koleżanki, kolegi, babci, ciotki czy sąsiadki! Nie zaglądaj do Internetu, forum nie jest rozwiązaniem, nie sugeruj się mitami, bo mogą zniszczyć Twój organizm – ile ludzi, tyle diet! Ważny jest indywidualizm! Nie pożyczaj diety od kogoś innego. Osobne podejście do każdego człowieka jest kluczem do sukcesu w odchudzaniu. A najważniejsza jest zawsze motywacja.


Chcieć to móc!!!

Dietetycy ISTO, którzy układają dla każdego programy posiłków, opierają się na diagnozie lekarskiej oraz wynikach badań krwi. Wszystko jest przemyślane i dobrze zorganizowane, by dieta była nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim ZDROWA! Pamiętaj, że zdrowy tryb życia to nie tylko chwilowe zrzucanie kilogramów, ale także wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych, które stopniowo będą zmieniać Twoje życie na lepsze. Będziesz chudną, ale także będziesz lepiej się czuł, a w rezultacie – będziesz zdrowy i uśmiechnięty. To, co jemy każdego dnia, jest naprawdę bardzo ważna kwestią w naszej codzienności. Posiłki wpływają nie tylko na nasze ciało, ale także na zdrowie, samopoczucie, chęć do różnych działań, jakość ruchu fizycznego oraz nastawienie do ŻYCIA.

Ważne jest, by wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe, które pozwolą czuć się dobrze „we własnej skórze”! Plan, który zaproponują Ci dietetycy ISTO – będzie wyłącznie dla Ciebie i Twoich potrzeb. Współpraca z nami, pozwoli Ci później wypracować samodzielne czynności, którymi będziesz kierował się przy dalszym dbaniu o siebie. Pamiętaj WYTRWAŁOŚĆ jest najważniejsza - ale MY Ci w tym pomożemy!


Jestem na TAK – co dalej…

Pierwszy krok najtrudniejszy, ale przede wszystkim najistotniejszy! Masz świadomość, że musisz zmienić swoje życie, zaczynając od ciała. To już połowa sukcesu! ISTO pozwoli Ci wytrwać w tym postanowieniu oraz sprawi, że Twoja codzienność dbania o siebie stanie się przyjemnością.

Odpowiednia dieta, rozpisana specjalnie dla Ciebie przez dietetyków ISTO, polega na sporządzeniu bardzo dokładnego poradnika tego, co powinieneś jeść, w jakich ilościach i kiedy. Wszystko ustalone zgodnie z wymogami Twojego organizmu oraz wynikami badań.

Przez cały czas trwania procesu zmian w Twoim żywieniu, będziesz miał dostęp do konsultacji z dietetykami. Masz możliwość spotkania się z nimi w lokalnym gabinecie stacjonarnym lub w trybie online. Wybór należy do Ciebie.

Mamy świadomość tego, że sama dieta i zmiana złych nawyków żywieniowych nie wystarczą! Trzeba się też trochę wysilić fizycznie, by zmiana przynosiła większe rezultaty. Dlatego też razem z planem posiłków, zaleceniami żywieniowymi dołączamy odpowiednio skorelowany z dietą - program ćwiczeń fizycznych. Pamiętaj, że stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta!


Nie zniechęcaj się ruchem!!!

Przecież wiesz o tym, że ruch to ZDROWIE! Nic nowego!
Zestaw ćwiczeń pozwoli Ci nie tylko na przyspieszenie zrzucenia kilogramów, ale także poprawi jakość Twoich mięśni i skóry.

  • Nie będziesz musiał zatrzymywać się w połowie drugiego piętra bloku, bo zabraknie sił.
  • Pobiegasz na równi z synem na boisku, w końcu zabawa z dzieckiem wymaga wysiłku.
  • Wspólne ćwiczenia z żoną, mężem, dziewczyną czy chłopakiem to doskonały sposób na spędzania wolnego czasu w zdrowym i modnym trybie.
  • Widzisz sąsiada biegającego codziennie w parku? Przestań mu zazdrościć – zrób to sam!
  • Wszyscy biegają, jeżdżą na rolkach, rowerze czy robią skłony w parku – to naprawdę jest cooool!!! Rozejrzyj się! Miej odwagę!
  • Od razu lepiej się poczujesz, wywieje Ci czarne myśli, a napełnisz się pozytywną energią.
  • Znajdziesz wielu nowych znajomych, w parku, na siłowni, na basenie czy u nas w gabinecie! Wszyscy chcą chudnąć, żyć zdrowo i cieszyć się codziennością – to normalne! Róbmy to razem, każdy wg swojego planu.
  • Nie bój się o to, że nie potrafisz, nie wiesz – wszystko Ci powiemy, zapiszemy, pokażemy. To łatwe! A zmieni tak wiele!