Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Leczenie anoreksji w Lublinie

Anoreksja to obok Bulimii jedno z najczęściej występujących zaburzeń odżywiania. Jest jedną z klinicznych postaci niedożywienia i może prowadzić nawet do śmierci! Osoba cierpiąca na anoreksję, natrętnie i bez kontroli dąży do zmniejszenia masy ciała. Ma zaburzenia w postrzeganiu własnego ciała. Anoreksja na zaawansowanym poziomie wiąże się z wycofaniem się z życia społecznego, depresją, a nawet myślami samobójczymi. Utrudnia leczenie anoreksji to, iż osoba chora uważa, że jest zdrowa. Duży spadek wagi traktuje jako sukces. Anoreksja prowadzi do niebezpiecznych, zagrażających zdrowiu, a nawet życiu konsekwencji. Są to m.in. niedożywienie i głód, podatność na wszelkie uszkodzenia, spadek energii, uszkodzenie serca, wątroby, nerek, osłabienie mięśni, brak koncentracji, zawroty głowy, wypadanie włosów, depresja, u kobiet zaburzenie miesiączkowania, śmierć.

Anoreksja zazwyczaj dotyka nastolatki i wynika uwarunkowań psychicznych i somatycznych. Jest to ciężka choroba, która wymaga natychmiastowego leczenia. Osoby chore powinny uzyskać pomoc specjalistów – dietetyka i psychologa. Problem dotyczy Ciebie, albo bliskiej Ci osoby? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Stanowimy zespół profesjonalnych i doświadczonych dietetyków.

Przyjmujemy w nowym lubelskim gabinecie dietetycznym przy ul. Fantastycznej 8. Duże doświadczenie, wiedza z zakresu zdrowego odżywiania oraz empatyczne podejście do każdego Pacjenta pozwala nam pomagać osobom cierpiącym na anoreksję. Korzystając z pomocy dietetyków w ISTO, możesz liczyć również na wsparcie psychologa. Z nami zyskasz zdrowie, radość z życia i dobre samopoczucie, a przede wszystkim wygrasz z chorobą. Nauczymy Cię zdrowego odżywiania oraz pozytywnego postrzegania żywności i swojego ciała. Zapraszamy do kontaktu!

Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Zapraszamy do kontaktu!
.

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja