Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Odchudzanie online i konsultacje bez wychodzenia z domu

 

Których produktów unikać? Które mają największe znaczenie dla naszego zdrowia? Czego nie powinno się ze sobą łączyć? Jak wystrzegać się glutenu, konserwantów i sztucznych barwników? Ile i co jeść? Jak wreszcie przyrządzać potrawy, by zachowały jak największą ilość cennych składników i witamin?

Jeśli właśnie zaczynasz dietę i szukasz odpowiedzi na powyższe pytania albo czujesz wielką potrzebę wprowadzania zmian w swoim jadłospisie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, skorzystaj z pomocy dietetyka ISTO. Dzięki niemu zmienisz swoje nawyki żywieniowe i styl życia, zaczniesz zwracać uwagę na to, co jesz i jak spędzasz wolny czas. Postawisz na aktywność fizyczną i dobrą formę. Zbilansowana dieta w połączeniu z treningami dopasowanymi indywidualnie do Twojej kondycji to sposób na smukłą, zgrabną sylwetkę i atrakcyjny wygląd. Jednak to nie wszystko. Poza świetną prezencją zyskasz jeszcze coś więcej. Doskonałe samopoczucie, nowe siły witalne i chęci do życia. Zaczniesz tryskać energią, odzyskasz formę i dobry nastrój.

Dlaczego warto postawić na program ISTO? Ponieważ doświadczeni dietetycy pracowali już z niejedną osobą i wiedzą, jak dopasować poszczególne elementy diety do indywidualnych potrzeb, wieku, stanu zdrowia, możliwości i wolnego czasu, jakim dysponujesz. Wybierając ich, masz pewność, że powierzasz swoje zdrowie w ręce profesjonalistów.

Co więcej, nasi dietetycy i trenerzy doskonale znają problemy współczesnego człowieka. Rozumieją, że nieraz borykasz się z brakiem czasu, zmęczeniem, nieustanną gonitwą. Dlatego są elastyczni i oferują innowacyjne rozwiązania, takie jak odchudzanie online. Jeśli nie masz czasu na bezpośrednie konsultacje w Centrum ISTO, proponujemy Ci konsultacje za pośrednictwem internetu. Zadzwoń do nas i sprawdź, jakie to proste.

 

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja