Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook

Leczenie otyłości


Lublin, on-line

dieta

Dietetycy ISTO

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w leczeniu otyłości. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Nasz zespół dietetyków powstał po to, żeby móc pomóc każdemu w jego drodze ku lepszemu zdrowiu i samopoczuciu. Opieramy się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promowaniu zdroworozsądkowego podejścia do żywienia. Nasi dietetycy skupiają się na indywidualnym prowadzeniu pacjenta od pierwszej wizyty aż po pełną samodzielność.

Każdemu pacjentowi udostępniamy kontakt między konsultacjami oraz po zakończeniu odchudzania.

Zapraszam do gabinetu w Lublinie (ul. Fantastyczna 8/1A), gdzie dietetycy ISTO regularnie prowadzą konsultacje. Pomogą Ci poprawić formę i stan zdrowia, nauczą jak sobie radzić z podjadaniem i motywować się do działania.

Prowadzimy konsultacje oraz układamy jadłospisy z zakresu:
- leczenia otyłości (nauka prawidłowego żywienia, motywacja, likwidacja złych nawyków),
- zwiększania masy ciała (niedowaga, diety sportowe),
- zaburzeń lipidowych,
- nadciśnienia,
- cukrzycy,
- insulinooporności,
- niedoczynności tarczycy,
- niedoborów witamin i minerałów,
- alergii pokarmowych,
- PCOS i wspomagania leczenia niepłodności,
- problemów trawiennych.

UMÓW WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja