Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Leczenie otyłości w Lublinie

Isto skuteczne leczenie nadwagi. Otyłość to skomplikowana choroba przewlekła, jest jedną z głównych chorób cywilizacyjnych o złożonym genetyczno-środowiskowym podłożu. Charakteryzuje się nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w organizmie. Otyłość ma miejsce wtedy, gdy tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 30% całkowitej masy ciała u kobiet i 25% u mężczyzn.

Szczególnie niebezpieczna jest otyłość u dzieci, gdyż w znacznym stopniu powoduje ryzyko zachowania na tę chorobę w dorosłym życiu. Istnieje wiele różnych przyczyn otyłości, nieleczona nie tylko nie ustąpi, a wręcz przeciwnie może być bardzo groźna dla organizmu, a nawet życia. Może powodować takie choroby jak: cukrzycę, choroby stawów, nerek, zawały serca, udary. Cierpisz na otyłość i szukasz w Lublinie skutecznej metody leczenia? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Przy ulicy Fantastycznej w Lublinie powstał nowy gabinet dietetyczny – ISTO z dietetykami różnych specjalności, którzy mają ogromne doświadczenie w układaniu diet osobom zmagającym się z chorobą otyłości.

Wiele lat doświadczenia, duża wiedza z zakresu zasad prawidłowego żywienia i właściwych nawyków sprawia, że możemy prowadzić specjalistyczne konsultacje dietetyczne na najwyższym poziomie. Układamy diety osobom zmagającym się z otyłością. Chciałbyś wyglądać i czuć się lepiej? Zrzucić zbędne kilogramy i zyskać pewność siebie? Nasi dietetycy pomogą Ci zwalczyć chorobę i osiągnąć Twój cel. Naszych Pacjentów uczymy jak zwalczyć natręctwo podjadania i motywujemy do przestrzegania zasad żywieniowych oraz wytrwałości w swoich postanowieniach. Prowadzimy zaawansowaną kurację dietetyczną, którą opieramy o holistyczne podejście do człowieka. Regularne konsultacje pozwalają nam w pełni kontrolować proces odchudzania. Wspólnie z Pacjentami wypracowujemy sposób odżywiania, który zaakceptuje i polubi i który nie będzie wykraczał poza jego możliwości czasowe. Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami!

Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Zapraszamy do kontaktu!
.

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja