Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 883188885


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk Lublin

 

Poszukujesz profesjonalnego i doświadczonego dietetyka w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! Dobry dietetyk Lublin to właśnie gabinet ISTO.

Kilkunastoletnie doświadczenie oraz duża wiedza z zakresu prawidłowego odżywiania pozwalają nam prowadzić konsultację oraz układać jadłospisy ludziom, którzy chcą zwiększyć masę ciała (niedowaga), zmagają się z nadwagą, zaburzeniami lipidowymi, nietolerancją pokarmową, alergią pokarmową, niedoborem witamin i minerałów, chorobą hashimoto, nadciśnieniem, cukrzycą, problemami trawiennymi, insulinoopornością czy też niepłodnością.

Pomagamy poprawić formę i stan zdrowia, uczymy jak radzić sobie z podjadaniem oraz motywujemy do działania i wytrwałości w swoich postanowieniach. Uczymy naszych Pacjentów jak właściwie się odżywiać, aby dostarczać organizmowi potrzebnych składników odżywczych, niezbędnych do jego funkcjonowania. Prowadzimy naszych  Pacjentów opierając się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promujemy zdroworozsądkowe podejście do życia. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, z wielką empatią i zaangażowaniem.

Dzięki regularnym konsultacjom mamy kontrolę nad procesem odchudzania lub przybierania na wadze Pacjenta, w zależności od jego potrzeby i oczekiwań. Z każdym Pacjentem wypracowujemy wspólnie sposób odżywiania, który będzie zgodny z jego preferencjami kulinarnymi i który nie będzie wykraczał poza jego możliwości czasowe. W celu ustalenia prawidłowej diety, wraz z naszym Pacjentem analizujemy stan jego zdrowia, poziom aktywności fizycznej, styl życia, zwyczaje żywieniowe, nietolerancje żywieniowe oraz przeprowadzamy dokładne pomiary (masa ciała, wzrost, zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie, przemiana materii). Możemy pomóc zmienić swój stan zdrowia, styl życia, sposób odżywiania już od pierwszych dni kuracji także i Tobie! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!


575 502 600
Lokalizacja