Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk sportowy w Lublinie

Uprawiasz zawodowo lub rekreacyjnie sport i poszukujesz profesjonalnego dietetyka sportowego w Lublinie? To bardzo dobra decyzja! Właściwie dobrana indywidualna dieta w uprawianiu aktywności fizycznej to podstawa! Nie tylko wzmocni efekty treningów, ale również poprawi Twoje samopoczucie, zapewni prawidłowe wzrastanie i regeneracje komórek po wysiłku, wpłynie pozytywnie na kondycję i szybszą regenerację mięśni, a także sprawi, że poczujesz się lepiej fizycznie!

W gabinecie dietetycznym ISTO, znajdującym się przy ul. Fantastycznej 8 przyjmują dietetycy różnych specjalności, w tym dietetyk sportowy, który zajmuje się układaniem diet sportowcom w celu osiągania przez nich dobrych wyników w sporcie. Dietetyk sportowy z ISTO pomaga wszystkim sportowcom, zarówno profesjonalnym, jak i amatorom, którzy chcą zwiększyć kondycję i wytrzymałość, chcą poprawić wydolność, łączyć wysiłek ze zdrowia dietą, a przy tym osiągać większe sukcesy sportowe.

W ISTO opieramy się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna wraz ze zdroworozsądkowym podejściem do żywienia. Nasz sportowy dietetyk podchodzi indywidualnie do każdego Pacjenta, od pierwszej wizyty, aż po całkowitą samodzielność. Dokonuje dogłębnej analizy Twojego zapotrzebowania na składniki pokarmowe, energię, płyny, witaminy itp. i układa dokładną, stosowną dietę, która to uwzględnia. Każdy Pacjent otrzymuje od nas kontakt pomiędzy konsultacjami, a także po zakończeniu kuracji dietetycznej. Zainteresowany? Zapraszamy do gabinetu w Lublinie przy ul. Fantastycznej 8, gdzie profesjonalni dietetycy systematycznie prowadzą konsultację, współpracując z innymi specjalistami. Pomożemy Ci poprawić formę i stan zdrowia oraz nauczymy właściwego odżywiania podczas uprawiania sportu! Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja