Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ISTO Poradnia dietetyczna w Lublinie

 

Interesuje Cię profesjonalna poradnia dietetyczna w Lublinie? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, przybrać na wadzę, a może zmienić styl życia i nauczyć się zdrowego odżywiania? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy dietetykami z zawodu i zamiłowania, a co za tym idzie do każdego Pacjenta podchodzimy z wielkim profesjonalizmem, ogromnym zaangażowaniem i empatią. Wiele lat pracy, doświadczenia oraz bardzo duża wiedza z zakresu zdrowego odżywiania daje nam możliwość prowadzenia konsultacji dietetycznych, układania jadłospisów ludziom, którym zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów, zwiększeniu masy ciała oraz tym, którzy borykają się z nietolerancją pokarmową, alergią pokarmową, zaburzeniami lipidowymi, chorobą hashimoto, cukrzycą, nadciśnieniem, niedoborem witamin i minerałów, problemami z trawieniem, niepłodnością czy też insulinoopornością.

W naszej działalności kierujemy się holistycznym podejściem do człowieka, jego zdrowia, piękna, a przede wszystkim promujemy tylko i wyłącznie zdrowy styl życia! Robimy wszystko co w naszej mocy, by nasi Pacjenci mogli poprawić swoją formę, psychiczny i fizyczny stan zdrowia oraz nauczyli się radzenia sobie z pokusami podjadania i powrotu do starych i niezdrowych nawyków, które negatywnie wpływają na całe ich życie. Dodatkowo uczymy samodyscypliny, radzenia sobie z pokusą podjadania i motywacji do walki. Naszym Pacjentom przekazujemy cenne informacje na temat zdrowego odżywiania i uświadamiamy jak ważne jest dostarczanie organizmowi cennych składników odżywczych.

Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i z najwyższym zaangażowaniem. Dzięki regularnym wizytom możemy regularnie i w pełni kontrolować proces odchudzania lub przybierania na wadze naszych Pacjentów. W naszej pracy najważniejszy jesteś Ty, dlatego ustalając dietę przede wszystkim kierujemy się Twoimi preferencjami żywieniowymi oraz możliwościami czasowymi. Zanim zaczniemy ustalać właściwą dietę, najpierw razem z Tobą przeprowadzimy analizę stanu Twojego zdrowia, poziomu aktywności fizycznej, stylu życia, zwyczajów żywieniowych oraz nietolerancji żywieniowej. Prowadzimy dokładne pomiary masy ciała, wzrostu, zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie oraz przemiany materii. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty.

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Dietetyk Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja