Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk ciążowy w Lublinie

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. To początek wielkich zmian w codziennym funkcjonowaniu, ale również w organizmie przyszłej mamy. O tym, jak rozwijać się będzie dziecko i jakie samopoczucie będzie miała kobieta spodziewająca się potomstwa, w dużej mierze decyduje dieta oraz ilość i częstotliwość spożywanego przez nią pożywienia. Dieta przede wszystkim powinna być zbilansowana (powinna opierać się na dużej ilości owoców i warzyw, źródłach węglowodanów złożonych, białkach roślinnych i zwierzęcych).

Niezwykle istotne jest regularne spożywanie posiłków i unikanie produktów, które mogą w jakiś sposób zaszkodzić kobiecie lub jej dziecku. Ważne jest również dbanie o higienę i jakość przygotowywanych posiłków. Warzywa i owoce powinny być dokładnie umyte i obrane ze skórki. Warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego i doświadczonego dietetyka (szczególnie w pierwszej ciąży), który nie tylko ustawi zdrową dietę, ale również będzie prowadził systematyczne konsultacje dietetyczne. Spodziewasz się maleństwa i szukasz sprawdzonego dietetyka w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! ISTO to nowy gabinet dietetyczny z najlepszymi dietetykami różnych specjalności! Mają nie tylko obszerną wiedzę z zakresu diet u kobiet w ciąży, ale również duże doświadczenie.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam prowadzić konsultacje i układać jadłospisy kobietom, które oczekują przyjścia na świat dziecka. Dietetycy z nowego gabinetu dietetycznego przy ul. Fantastycznej 8 w Lublinie udzielą Ci profesjonalnych porad, ułożą pełnowartościową dietę i zawsze będą służyć pomocą. Kurację dietetyczną, którą prowadzimy, opieramy o holistyczne podejście do człowieka, zdrowia i piękna, a także promujemy zdrowy styl życia. Stawiamy na współprace z pacjentem i każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Zainteresowana? Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja