Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 883188885


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Odchudzanie w Lublinie

 

Masz już dość zbędnych kilogramów? Chcesz schudnąć i w końcu zyskać pewność siebie i zadowolenie z własnej figury? Szukasz sprawdzonego dietetyka w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu!  Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, a zarazem ogromnej wiedzy z zakresu właściwego odżywiania prowadzimy konsultacje oraz układamy jadłospisy ludziom, którzy zmagają się z nadwagą, chcą schudnąć i zyskać nową wersję siebie. Zmiana dotychczasowej diety może znacząco poprawić formę i stan zdrowia. Poza dietą uczymy również jak radzić sobie z podjadaniem, a także motywujemy do działania i wytrwałości w swoich postanowieniach. Przez cały okres trwania terapii edukujemy naszych Pacjentów jak odpowiednio się odżywiać, aby dostarczyć organizmowi potrzebnych substancji odżywczych, które są niezbędne do jego funkcjonowania. Prowadzimy indywidualne systemy Terapii i Odchudzania, w oparciu o kompleksową metodę ISTO. To niezwykle skuteczna metoda, która przyczyniła się do zrzucenia tysięcy kilogramów przez naszych Pacjentów. Ci, bardzo długo utrzymują swoją wagę, nie wracają do dawnych nawyków żywieniowych. Dzięki tej metodzie i Ty możesz trwale schudnąć, nauczyć się czerpać przyjemność z ruchu, a co również bardzo istotne podnieść swoje zdolności umysłowe (umiejętność organizacji czasu, samo motywacji, osiągania wyznaczonych celów). Prowadzimy naszych Pacjentów, opierając się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promujemy tylko i wyłącznie zdrowy styl życia. Do każdego Pacjenta podchodzimy z empatią, zaangażowaniem i zrozumieniem. Dzięki regularnym wizytom możemy kontrolować proces odchudzania Pacjenta. Z każdym Pacjentem indywidualnie wypracowujemy sposób odżywiania, który będzie mu odpowiadał pod kątem preferencji kulinarnych i który nie będzie wykraczał poza jego możliwości czasowe. By ustalić prawidłową dietę, najpierw analizujemy z naszym Pacjentem jego stan zdrowia, styl życia jaki prowadzi, poziom aktywności fizycznej, zwyczaje żywieniowe oraz prowadzimy dokładne pomiary – wzrost, masa ciała i zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie. Możemy pomóc Ci zmienić Twój styl życia, stan zdrowia, sposób odżywiania już od pierwszego dnia kuracji! Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk skuteczne odchudzanie

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Swoją pracą jak i życiem chcę pokazać jak można żyć zdrowo i zachować szczupłą sylwetkę. Poza obowiązkami firmowymi cieszę się życiem i rodziną. Moją zasadą jest dieta w rozumieniu stylu życia a nie jednorazowej przygody.

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja