Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Psychodietetyk ISTO

Cierpisz na nadwagę, otyłość, kompulsywne objadanie się lub inne zaburzenie żywienia? Kolejna dieta i próby zmiany nawyków nie przynoszą efektów? Szukasz doświadczonego psychodietetyka w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Twoje zaburzenia mogą mieć związek z czynnikami psychologicznymi. W lubelskim gabinecie dietetycznym ISTO pomożemy Ci! Wiedzę medyczną z zakresu dietetyki łączymi z wiedzą psychologiczną i współpracujemy z najlepszymi psychologami.

Nasza praca z Pacjentami opiera się nie tylko na konsultacjach, układaniu spersonalizowanej diety, zaleceniach odnośnie aktywności fizycznej, ale również pomocy we wprowadzaniu w życie konkretnych i radykalnych zmian! Nie tylko doradzamy Pacjentom, co należy zrobić, by osiągnąć założony cel, ale również jak to zrobić. Pomagamy osobom z nadwagą, otyłością, zrezygnowanym pod wpływem licznych niepowodzeń w odchudzaniu, osobom, które mają nieprawidłowe nawyki żywieniowe i nie akceptują swojego ciała, osobom cierpiącym na bulimię, anoreksję, kompulsywne objadanie się wywołane stresem, nieumiejętnością radzenia sobie z emocjami itd. Problem dotyczy Ciebie albo bliskiej Ci osoby? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Stanowimy zespół profesjonalnych i doświadczonych dietetyków różnych specjalizacji.

Przyjmujemy w nowym lubelskim gabinecie dietetycznym przy ul. Fantastycznej 8. Duże doświadczenie, wiedza z zakresu zdrowego odżywiania oraz empatyczne podejście do każdego Pacjenta pozwala nam pomagać osobom cierpiącym na zaburzenia żywienia wywołane różnymi czynnikami psychologicznymi. Korzystając z pomocy dietetyków w ISTO, możesz liczyć również na wsparcie psychologa. Z nami zyskasz zdrowie, radość z życia i dobre samopoczucie, a przede wszystkim wygrasz z dręczącym Cię zaburzeniem, co może diametralnie zmienić jakość Twojego życia! Nauczymy Cię zdrowego odżywiania oraz pozytywnego postrzegania żywności i swojego ciała. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja