Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk dziecięcy w Lublinie

 

Dzieciństwo to czas, w którym młody człowiek rośnie, rozwija się zarówno fizycznie, jak i psychicznie. W tym okresie też kształtują się podstawowe nawyki żywieniowe i zdrowotne. Dlatego tak ważne jest, aby jego dieta była zbilansowana, czyli bogata w taką ilość składników pokarmowych i kalorii, które zapewnią mu odpowiednie funkcjonowanie oraz pomogą utrzymać prawidłową masę ciała i funkcje organizmu. Należyta uwaga powinna być skierowana na produkty spożywcze, które w swoim składzie mają białko o wysokiej aktywności biologicznej, witaminy, żelazo i wapń. Aby utrzymać odpowiednie procesy przemiany materii, należy dostarczać organizmowi potrzebną ilość wody, która pomoże przetransportować składniki pokarmowe oraz pomoże pozbyć się w moczu niepotrzebnych produktów przemiany materii.

Poszukujesz dietetyka dziecięcego? Dobrze trafiłeś! Wiele lat pracy, doświadczenie i wiedza z zakresu odżywiania pozwala nam prowadzić konsultacje dla rodziców i układać jadłospis dla dzieci w różnym wieku i o różnych preferencjach żywieniowych. Dzięki nam nasi mali Pacjenci mogą znacznie poprawić swoją formę, psychiczny i fizyczny stan zdrowia oraz prawidłowo się rozwijać. W naszych działaniach kierujemy się holistycznym podejściem do człowieka, jego zdrowia i piękna oraz promujemy tylko i wyłącznie  zdrowy styl życia i sposób odżywiania się. Każde dziecko, które prowadzimy, traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z wielkim zaangażowaniem. W celu ustalenia prawidłowej diety, wraz z naszymi Pacjentami prowadzimy analizę stanu zdrowia, poziom aktywności fizycznej, zwyczajów żywieniowych oraz nietolerancji pokarmowej. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Dietetyk dziecięcy Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja