Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 883188885


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk online - konsultacje bez wychodzenia z domu

 

W ISTO programy i plany posiłków układane są indywidualnie. W pierwszej kolejności nasz dietetyk zapoznaje się z wynikami Twoich badań krwi oraz diagnozą lekarską. Wszystko po to, by zaproponowana dieta była nie tylko idealnie dopasowana, skuteczna, odpowiednia właśnie dla Twojego organizmu, ale przede wszystkim zdrowa. Nie zapominaj, że efektywne odchudzanie i bycie fit to nie kwestia gwałtownego schudnięcia, ale trwałej zmiany nawyków żywieniowych i ogólniej - całego trybu życia.

 

Z naszą pomocą masz szansę schudnąć i odzyskać lepsze samopoczucie. Zobaczysz, jak te zmiany pozytywnie wpłyną na całe Twoje życie. Poczujesz się lepiej, odzyskasz energię i chęć do codziennego działania. Zdrowa dieta i stała dawka ruchu sprawią, że Twój organizm zacznie inaczej funkcjonować. Poprawi Ci się nastrój, zaczniesz się częściej uśmiechać i będziesz zadowolony ze swojej sylwetki i swojego życia.

 

Posiłki, jakie regularnie dostarczasz ciału, mają naprawdę ogromne znaczenie. Wpływają na nasze nastawienie, na to, jak postrzegamy siebie, innych i w ogóle całą rzeczywistość, świat. Jednak, by zauważyć pozytywne zmiany, musisz poświęcić trochę czasu i nauczyć się inaczej podchodzić do kwestii żywienia oraz sposobu, w jaki spędzasz wolny czas.

 

Współpraca z dietetykami ISTO stanie się początkiem całego procesu. Umożliwi wypracowanie zasad, którymi będziesz się kierował, walcząc o zdrowie i dobrą kondycję. Na początku pomożemy Ci podjąć wyzwanie i wytrwać w postanowieniu. Później przekonasz się, że wprowadzone zmiany i zalecenia wcale nie są uciążliwe. Wręcz przeciwnie, okaże się, że sprawiają ci przyjemność, zaś efekty przekraczają wcześniejsze oczekiwania.

 

Co więcej, z naszego programu możesz skorzystać niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, co obecnie robisz i jak bardzo jesteś zajęty. Specjalna opcja „dietetyk online” pozwala na ułożenie i wdrożenie indywidualnego programu zdalnie, za pośrednictwem internetu. Wykorzystując nowoczesne technologie, możemy prowadzić konsultacje na odległość - w sieci (poprzez program Skype) lub telefonicznie. Dzięki temu zawsze masz dostęp do rzetelnych i wiarygodnych informacji, a wszystkie wątpliwości i niejasne kwestie możesz skonsultować z dietetykiem.

 

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg![read more="Rozwiń" less="Zwiń"]

Swoją pracą jak i życiem chcę pokazać jak można żyć zdrowo i zachować szczupłą sylwetkę. Poza obowiązkami firmowymi cieszę się życiem i rodziną. Moją zasadą jest dieta w rozumieniu stylu życia a nie jednorazowej przygody. 

Przychodząc do mnie pacjent uczy się jak prawidłowo się żywić, żeby być zdrowym i zachować odpowiednią sprawność. Wyznaję zasadę, że nie ma ludzi, którzy nie mogą czegoś osiągnąć, są tylko tacy, którzy nie chcą. Opieram się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promowaniu zdroworozsądkowego podejścia do żywienia. Mój autorski program opiera się na indywidualnym prowadzeniu pacjenta od pierwszej wizyty aż po wyjście z diety.

Każdemu pacjentowi udostępniam kontakt ze mną między konsultacjami oraz po zakończeniu odchudzania.

Zapraszam na konsultacje online (Skype: dietetyk.isto). Pomogę Ci poprawić formę i stan zdrowia, nauczę jak sobie radzić z podjadaniem i motywować się do działania.

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

[/read]

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja