Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Kompulsywne objadanie się - pomoc

Kompulsywne objadanie się to poważne zaburzenie odżywiania, polegające na przymusie spożywania dużej ilości pokarmu zazwyczaj bez zwrócenia uwagi na jego wartości odżywcze. Nie wynika ono z potrzeby zaspokojenia głodu, lecz w wewnętrznego poczucia konieczności jedzenia. Przyczynami kompulsywnego objadania się jest podłoże psychiczne (problemy natury emocjonalnej, nieumiejętność radzenia sobie z własnymi problemami, pragnienie poprawienia sobie nastroju). Spożywanie słodkich posiłków aktywuje w mózgu hormon szczęścia, dzięki czemu na moment poprawia się humor.

Kompulsywne objadanie się zostało zaliczone do chorób cywilizacyjnych i zaburzeń odżywania zaraz obok takich chorób jak anoreksja czy bulimia. Liczba osób, które cierpią na tę chorobę, stale rośnie. Szczególnie są nią dotknięte osoby wrażliwe, podatne na stres i nieumiejące odnaleźć się w szybkim tempie życia, a także osoby, którym stawiane są duże wymagania, a co za tym idzie, wywierana jest na nich presja społeczna. Problem dotyczy Ciebie? Chcesz skończyć ze swoim nałogiem i zacząć zdrowo i regularnie się odżywiać?

Jesteś we właściwym miejscu! ISTO to nowy gabinet dietetyczny w Lublinie z najlepszymi dietetykami różnych specjalności! Wyróżnia ich ogromne doświadczenie, obszerna wiedza z zakresu zdrowego odżywiania oraz empatyczne podejście do każdego Pacjenta. Profesjonalny zespół dietetyków powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą zmienić styl życia i sposób odżywiania się, a tym samym zyskać zdrowie, radość i dobre samopoczucie. Pomagamy osobom z różnymi chorobami, w tym z chorobą kompulsywnego objadania się! Korzystając z pomocy dietetyków w ISTO, możesz liczyć również na wsparcie psychologa! Jesteśmy tu dla Ciebie! Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Zapraszamy do kontaktu!
.

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja