Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Ośrodek leczenia otyłości Lublin

Nadwaga to problem, który dotyka coraz większej ilości ludzi. Szacuje się, że około połowy osób w Polsce zmaga się z nadprogramowymi kilogramami. Na nadwagę narażone są zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe oraz starsze. Wiąże się to bez wątpienia z siedzącym trybem życia, małą ilością ruchu w ciągu dnia oraz złym odżywianiem się.

Leczenie nadwagi polega przede wszystkim na zdiagnozowaniu jej przyczyny. Bardzo ważną rolę w jej powstawaniu może mieć bowiem zaburzona gospodarka hormonalna, nieprawidłowa praca narządów wewnętrznych lub inne schorzenia. Kiedy wyeliminujemy przyczynę zdrowotną nadwagi, możemy przystąpić do wprowadzenia odpowiedniej diety, która pomoże zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Odpowiednio rozplanowana dieta jest niezbędna podczas procesu, jakim jest leczenie nadwagi Lublin. Powinna ona zawierać wszystkie niezbędne makroskładniki i mikroskładniki w odpowiednich proporcjach. Dzięki dobrze rozpisanej diecie wspomagającej leczenie nadwagi można w krótkim czasie zauważyć pierwsze rezultaty. Utrata wagi będzie jednak stopniowa, dzięki czemu cały proces odchudzania będzie zdrowy i umożliwi naukę i przyzwyczajenie się do nowych, zdrowszych nawyków żywieniowych. Stopniowa utrata wagi pomoże także uniknąć efektu jojo.

Leczenie otyłości Lublin to coś, czym zajmujemy się w gabinecie dietetycznym Isto. Nasz gabinet dietetyczny znajduje się na ulicy Fantastycznej 8 w Lublinie. Zajmujemy się profesjonalnie rozpisywaniem diet, które pomogą w procesie, jakim jest leczenie nadwagi Lublin. Nasze diety są układane przez wykwalifikowanych dietetyków z wieloletnim doświadczeniem, dlatego współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności otrzymanej diety. Każdą dietę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb oraz w miarę możliwości do upodobań naszego klienta. Z tego powodu nasze diety nie są monotonne i nudne. Zachęcamy do umówienia się do naszego gabinetu dietetycznego Isto. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej isto.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług dietetycznych.

Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Zapraszamy do kontaktu!
.

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja