Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Leczenie nadwagi

Nadwaga to niebezpieczny stan charakteryzujący się nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w organizmie w sposób przekraczający standardy zdrowotne. Według statystyk problem dotyczy ponad 1,4 mld ludzi na świecie. Nadwaga często prowadzi do groźnej choroby - otyłości. Bierze się zazwyczaj z nieprawidłowych nawyków takich jak brak ruchu, przejadanie się i nie stosowanie do zasad zdrowego odżywiania.

Znaczna większość osób, które cierpią na nadwagę nie przywiązuje wagi do tego co je, ile je i jak często. Podjada również między posiłkami. Przyczyny mogą być również genetyczne (tendencja do tycia) lub chorobowe (choroba Hashimoto). Zmagasz się z otyłością? Masz już dość zbędnych kilogramów? Możemy Ci pomóc! Przy ulicy Fantastycznej w Lublinie otwarty został nowy gabinet dietetyczny- ISTO, w którym przyjmują dietetycy specjalizujący się w układaniu diet osobom zmagającym się z nadwagą. Nasz zespół dietetyków powstał po to, by pomagać osobom z nadwagą w ich drodze do lepszego życia i samopoczucia. Prowadzimy indywidualnie każdego Pacjenta od pierwszej do ostatniej wizyty.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza z zakresu zasad właściwego ożywiania oraz właściwych nawyków sprawia, że możemy prowadzić specjalistyczne konsultacje dietetyczne na najwyższym poziomie. Układamy jadłospisy osobom z nadwagą. Edukujemy ich jak zwalczyć natręctwo podjadania i motywujemy do przestrzegania zdrowych zasad żywienia oraz wytrwałości w swoich postanowieniach. Nasza kuracja dietetyczna opiera się na holistycznym podejściu do człowieka. Dzięki regularnym konsultacjom możemy w pełni kontrolować proces odchudzania naszych Pacjentów. Wspólnie z nimi wypracowujemy sposób odżywiania, który zaakceptują i polubią i który nie będzie wykraczał poza ich możliwości czasowe.

Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Zapraszamy do kontaktu!
.

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja