Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook

Zamów konsultacje online

Dlaczego warto postawić na dietę online?

Konsultacje online to prosty i bardzo wygodny sposób korzystania z porad dietetyków z dowolnego miejsca na świecie. Opiera się na regularnych spotkaniach z każdym ze specjalistów: dietetykiem, trenerem i psychologiem. Dzięki stałej kontroli specjalistów, Twoja motywacja zawsze będzie utrzymywać się na najwyższym poziomie, a wszelkie sprawy omawiane na bieżąco. Wieloletnie doświadczenia pokazują, że jest to najskuteczniejsza metoda trwałego odchudzania.

Konsultacje przez internet wykluczają konieczność wychodzenia z domu i dojeżdżania, dzięki czemu nasi specjaliści mogą jeszcze lepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb i możliwości – również w weekendy.

 

Ile to kosztuje?

Pierwsza konsultacja* 170 zł

Konsultacja kontrolna 150 zł

Jadłospis 7-dniowy** 100 zł

Jadłospis 14-dniowy** 180 zł

Jadłospis 21-dniowy** 250 zł

*W cenę pierwszej konsultacji dietetycznej wliczony jest pomiar składu ciała, analiza sytuacji bieżącej (w tym badań krwi i zaleceń lekarskich), zalecenia do żywienia, przykładowy jadłospis i poradnik pacjenta. Pacjent otrzymuje też dokładne wytyczne dotyczące prowadzenia diety i aktywności fizycznej.

Częstotliwość wizyt kontrolnych najczęściej ogranicza się do regularnych spotkań w gabinecie, zwykle co 4 tygodnie. Częstotliwość spotkań można też ustalać indywidualnie.

**Czas oczekiwania na specjalnie dopasowany plan żywieniowy wynosi 5 dni roboczych.

    575 502 600
    Lokalizacja