Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook

Ilona Aleksandrowicz

Dietetyk w Lublinie i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku dietetyka, stale pogłębia wiedzę, uczestnicząc zarówno czynnie, jak i biernie w konferencjach naukowych.

Wspiera również promocję zdrowia i prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci.  Bardzo lubi z nimi współpracować, dlatego też nieustannie zdobywa wiedzę i doświadczenie w tym kierunku. Ma na swoim koncie setki zrzuconych kilogramów zarówno wśród dorosłych, jak i młodszych Pacjentów. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie i w sposób holistyczny.

Rozsądek i zdrowy styl życia to dla niej podstawa. Jak sama wspomina: „Pełnowartościowa dieta daje pełne odżywienie organizmu, dzięki temu jest on w stanie poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami i być w pełni energii.” Cechą charakterystyczną Ilony jest niekończąca się energia i mnóstwo uśmiechu, którym zaraża swoich Pacjentów. Cały czas poszukuje nowych możliwości do rozwoju.

UMÓW WIZYTĘ

Ilona spełnia się również jako instruktor Fitness. Uwielbia pracę z ludźmi, do wszystkich swoich podopiecznych podchodzi indywidualnie i motywuje ich do działania. Jak sama mówi: „Na co dzień uwielbiam zarażać ludzi dobrą energią oraz wspierać ich w tym, co robią”.

Zakres konsultacji dietetycznych:
- nadwagi i otyłości
- nadciśnienia
- niedożywienia organizmu
- alergii i nietolerancji na składniki pokarmowe
- prawidłowego odżywiania kobiet w ciąży oraz karmiących matek
- prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży
- zaburzeń pracy układu pokarmowego
- zaburzeń pracy układu krwionośnego
- zaburzeń gospodarki węglowodanowej (cukrowej)
- zaburzeń gospodarki lipidowej
- diet roślinnych
- diet eliminacyjnych

Poznaj pozostałych specjalistów

dietetyk Karolina Jachimowicz

Karolina Jachimowicz
Dietetyk
POZNAJ LEPIEJ

Michał Krukowski dietetyk

Michał Krukowski
Dietetyk
POZNAJ LEPIEJ

575 502 600
Lokalizacja