Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk online

 

Chcesz korzystać z porad dietetyka bez wychodzenia z domu i dojeżdżania? Interesuje Cię dieta on-line? Jesteś w dobrym miejscu! Naszym Pacjentom oferujemy zarówno pojedyncze konsultacje ze specjalistami, jak i specjalnie przygotowane dla nich pakiety konsultacji on-line. Zwykle do tego celu wykorzystujemy popularne komunikatory internetowe dogodne dla pacjenta. Dzięki temu dietetyk i pacjent mogą się widzieć w trakcie rozmowy co znacznie poprawia komunikację.

Wiele lat doświadczenia sprawia, że nasz sposób odchudzania jest najskuteczniejszą drogą do trwałego zrzucenia zbędnych kilogramów lub przybrania na wadze. Dodatkowo wszelkie sprawy są omawiane na bieżąco. Co przede wszystkim zyskujesz dzięki diecie on-line? Przede wszystkim możesz korzystać z naszych usług i pomocy bez wychodzenia z domu, nasi specjaliści prowadzą konsultację o różnych porach dnia, również w weekendy! Teraz już nic Cię nie ogranicza! Możesz konsultować się z nami, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dzięki konsultacjom on-line pomożemy Ci bez względu na to, gdzie mieszkasz!

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy z  zakresu właściwego odżywiania możemy prowadzić konsultacje, a także układać jadłospisy ludziom, którzy nie tylko chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również chcą zwiększyć masę ciała (niedowaga), zmagają się z zaburzeniami lipidowymi, nietolerancją pokarmową, alergią pokarmową, niedoborem witamin i minerałów, nadciśnieniem, chorobą hashimoto, cukrzycą, problemami trawiennymi, insulinoopornością czy też niepłodnością. Pomagamy poprawić formę i stan zdrowia naszych Pacjentów, uczymy jak radzić sobie z podjadaniem i pokusą powrotu do starych nawyków. Uczymy ich również właściwego odżywiania, w celu dostarczenia organizmowi potrzebnych składników odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Do każdego naszego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, gdyż jesteśmy świadomi, że każdy organizm jest inny. Regularne konsultacje dają nam możliwość systematycznej kontroli nad procesem odchudzania lub przybierania na wadze, w zależności od potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Możemy pomóc zmienić Twój stan zdrowia, styl życia, sposób odżywiania już od pierwszych dni kuracji! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja