Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Żywienie osób starszych w Lublinie

Osoby starsze są szczególnie narażone na różnego rodzaju choroby typu cukrzyca, choroby serca, choroby układu krążenia, nowotwory i wiele innych. Wraz z wiekiem dochodzi do zaniku podstawowych funkcji poznawczych człowieka, obniżenia samopoczucia, problemów z układem ruchowym i innych przykrych dolegliwości. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego żywienia i pełnowartościowa, indywidualna dieta. Wiele osób starszych w Polsce odżywia się nieprawidłowo, gdyż nie ma świadomości żywieniowej lub ich świadomość jest bardzo niska. Często wynika to z nieprawidłowych nawyków żywieniowych, które mają od wczesnych lat życia.

Na nieprawidłową dietę u osób starszych mają wpływ również inne czynniki takie jak np. samotność, depresja, brak samodzielności. W celu poprawy jakości diety oraz stanu zdrowia fizycznego i psychicznego warto zgłosić się do specjalistów zajmujących się układaniem diet osobom starszym oraz udzielaniem konsultacji dietetycznych. Profesjonalny dietetyk ułoży spersonalizowaną dietę, która będzie dopasowana do możliwości finansowych Pacjenta, ewentualnej jednostki chorobowej, a także jego umiejętności przygotowania owych posiłków.

Przekaże również wiedzę na temat zdrowego odżywiania (podstawowe zasady zdrowego odżywiania, jakie składniki i produkty są szkodliwe i należy je wyłączyć z jadłospisu i jakie produkty i składniki są pełnowartościowe i mogą być zdrową alternatywą) i wpływu diety na zdrowie. Problem dotyczy Twojego rodzica, dziadka lub bliskiej Ci osoby? Szukasz sprawdzonego dietetyka w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! W nowym gabinecie dietetycznym ISTO w Lublinie skutecznie pomagamy osobom starszym poprawić ich formę i stan zdrowia, uczymy ich zasad zdrowego odżywiania, układamy zdrową spersonalizowaną dietę oraz prowadzimy systematyczne konsultacje dietetyczne. Nasze działania opieramy o holistyczne podejście do człowieka, jego zdrowia i piękna, a także promujemy zdrowy styl życia. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja