Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 883188885


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Skuteczne odchudzanie w Lublinie z ISTO

 

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Masz już dość nieefektywnych diet, które prowadzą do efektu jo-jo? Szukasz skutecznego sposobu odchudzania i dietetyka w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! Z naszą metodą możesz zapomnieć o głodówkach, odmawianiu sobie wszystkiego i ciągłym cierpieniu! Propagujemy zdrowy styl życia oparty na pełnowartościowej diecie oraz aktywność fizyczną. Kilkanaście lat doświadczenia oraz ogromna wiedza z zakresu właściwego odżywiania pomaga nam w prowadzeniu konsultacji oraz układaniu jadłospisów ludziom zmagającym się z nadwagą.

Stawiamy na wprowadzanie do życia dobrych nawyków żywieniowych, a eliminacje złych. Zmiana dotychczasowej diety może w dużym stopniu poprawić stan zdrowia, formę oraz pozytywnie wpłynąć na samopoczucie Pacjenta. Poza dietą uczymy także jak radzić sobie z pokusą podjadania, a także motywujemy do działania oraz wytrwałości w swoich postanowieniach. Cały okres trwania terapii to uczenie naszych Pacjentów odpowiednich nawyków żywieniowych, dzięki którym dostarczą organizmowi potrzebnych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Nasze indywidualne systemy Terapii i Odchudzania opierane są o kompleksową i skuteczną metodę ISTO. Metoda ta pomogła naszym Pacjentom zrzucić zbędne kilogramy, a także utrzymać wymarzoną wagę bez powrotu do starych, złych nawyków żywieniowych. Ta metoda pomoże zrzucić zbędne kilogramy także i Tobie! Możesz trwale schudnąć, nauczyć się czerpać przyjemność z ruchu, podniesiesz swoje zdolności umysłowe (umiejętność organizacji czasu, samodzielna motywacja, osiąganie wyznaczonych celów). Jeżeli masz już za sobą różne nieudane próby zrzucenia zbędnych kilogramów, a Twoja motywacja spadła do zera, to jest idealny moment, by skontaktować się z nami! Pomożemy Ci krok po kroku dojść do wymarzonej sylwetki i świetnego samopoczucia! Nasza metoda odchudzania oparta jest na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna. Propagujemy tylko i wyłącznie zdrowy styl życia. Do każdego Pacjenta podchodzimy z ogromną empatią, zrozumieniem i zaangażowaniem. Regularne konsultacje pomagają nam kontrolować proces odchudzania Pacjenta. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, wypracowujemy z nim sposób odchudzania, który polubi skupiając się na jego preferencjach kulinarnych i możliwościach czasowych. W celu ustalenia prawidłowej diety, na początku zajmujemy się analizą stanu zdrowia, stylu życia, poziomu aktywności fizycznej, zwyczajów żywieniowych naszego Pacjenta oraz przeprowadzeniem dokładnych pomiarów – wzrostu, masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie. Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę oraz nową jakość życia! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja