Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Redukcja masy ciała Lublin

Wiele osób w dzisiejszych czasach zmaga się z problemem, jakim jest nadwaga. Według badań i obserwacji naukowców, w Polsce nadwaga i otyłość dotyka obecnie około 40% osób w wieku 25-29 lat, 55% osób w wieku 35-39 lat i nawet 65% osób powyżej 50 roku życia. Wzrost ilości osób z nadwagą i osób otyłych wiąże się przede wszystkim z siedzącym trybem życia, brakiem ruchu oraz nieodpowiednią dietą. Na półkach sklepowych można znaleźć wiele wysoko przetworzonych produktów, które dostarczają jedynie tzw. pustych kalorii. Coraz powszechniejsze staje się także zamawianie jedzenia w restauracjach typu fast food. Takie jedzenie jest najczęściej bardzo tłuste i dostarcza ogromnej ilości kalorii. W ten sposób coraz więcej osób zmaga się z dodatkowymi kilogramami.

Oprócz powszechności fast foodów stopniowo wzrasta także świadomość społeczeństwa na temat zdrowego trybu życia. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z problemu, jakim jest nadwaga i próbuje zrzucić nadprogramowe kilogramy. Redukcja masy ciała nie jest jednak łatwa dla wielu osób. Ciężko jest bowiem pozbyć się z dnia na dzień złych nawyków, które zostały przez nas wypracowane przez lata. Wielu osobom zdrowa dieta kojarzy się także z czymś nieprzyjemnym. Jednak stereotyp diety polegającej na jedzeniu dużej ilości sałaty powinien zniknąć. Redukcja masy ciała Lublin polega na zmniejszeniu ilości przyjmowanych w ciągu dnia kalorii. W ten sposób stopniowo można zacząć gubić zbędne kilogramy. Podczas redukcji masy ciała wskazane jest spożywanie zróżnicowanych i pełnowartościowych posiłków. Dobrze ułożona dieta powinna być też sycąca, aby zapewnić siłę i dobre samopoczucie na cały dzień.

Jeśli interesuje Cię redukcja masy ciała - dobrze trafiłeś. Gabinet dietetyczny Isto znajdujący się na ulicy Fantastycznej 8 w Lublinie to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalną pomoc. Zajmujemy się rozpisywaniem diet odchudzających, dzięki którym redukcja masy ciała Lublin stanie się łatwa i przyjemna. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej isto.pl, na której znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat naszego gabinetu dietetycznego.

Napisz do nas już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja