Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ISTO poradnia dietetyczna

Masz już dość swojej wagi? Chcesz zmienić styl życia? Szukasz profesjonalnej poradni dietetycznej w Lublinie na Czubach? Jesteś w dobrym miejscu! ISTO to nowy gabinet dietetyczny z najlepszymi dietetykami różnych specjalności! Wyróżnia ich ogromne doświadczenie, obszerna wiedza z zakresu zdrowego odżywiania oraz empatyczne podejście do każdego Pacjenta.

Zespół dietetyków powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe i styl życia oraz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam prowadzić konsultacje i układać jadłospisy osobom, które zmagają się z niedowagą, nadwagą, zaburzeniami lipidowymi, alergią pokarmową, nietolerancją pokarmową, niedoborem witamin i minerałów, chorobą hashimoto, nadciśnieniem, cukrzycą, problemami trawiennymi, insulinoopornością i niepłodnością. Dietetycy z nowego gabinetu dietetycznego przy ul. Fantastycznej 8 w Lublinie, pomogą Ci osiągnąć Twoje cele i spełnić marzenia o zdrowej i szczupłej sylwetce.

Potrzebna Ci jedynie motywacja, pragnienie zmiany i systematyczność w działaniu! Jeśli chcesz stracić na wadze, poprawić jakość swojego życia, zyskać pewność siebie i poczuć się atrakcyjnie, to program ISTO będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Skutecznie pomagamy poprawić formę i stan zdrowia, uczymy radzenia sobie z podjadaniem i skutecznie motywujemy do wytrwałości w pracy nad sobą i swoich postanowieniach. Kurację dietetyczną, którą prowadzimy, opieramy o holistyczne podejście do człowieka, zdrowia i piękna, a także promujemy zdrowy styl życia. Dzięki systematycznym konsultacjom w ISTO, możesz mieć pewność, że w pełni kontrolujemy proces odchudzania lub przybierania na wadze Pacjenta, w zależności od potrzeb i preferencji. Kuracja dietetyczna, którą prowadzimy opiera się na współpracy z pacjentem. Wspólnie z nim wypracowujemy sposób odżywiania, który polubi i nie będzie wykraczał poza czas, który może na to poświęcić. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zyskać nową wersję siebie!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja