Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Odchudzanie dzieci w Lublinie

Coraz więcej dzieci cierpi na nadwagę lub otyłość. Nadwaga to niebezpieczny stan charakteryzujący się nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w organizmie w sposób przekraczający standardy zdrowotne, zaniedbana może prowadzić do otyłości. Otyłość zaś to skomplikowana choroba przewlekła, jest jedną z głównych chorób cywilizacyjnych o złożonym genetyczno-środowiskowym podłożu. Charakteryzuje się nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w organizmie.

Szczególnie niebezpieczna jest u dzieci, gdyż powoduje ogromne ryzyko pojawienia się otyłości lub innych poważnych i niebezpiecznych chorób w dorosłym życiu takich jak: cukrzyca, choroby stawów, nerek, serca, nadciśnienie, a nawet miażdżyca! Diagnoza otyłości u sześciolatka to 25% ryzyka wystąpienia otyłości w dorosłym życiu, natomiast u dwunastolatka to już 75% ryzyka! Twoje dziecko przybrało na wadze? Podjada między posiłkami? Ma niezdrowe nawyki? Podejrzewasz u niego nadwagę lub otyłość?

Zgłoś się do nowego gabinetu dietetycznego ISTO w Lublinie! Przyjmują w nim dietetycy różnych specjalności. Mają oni ogromne doświadczenie w układaniu diet dzieciom zmagającym się z chorobą otyłości i nadwagą. Wiele lat doświadczenia, duża wiedza z zakresu zasad prawidłowego żywienia i właściwych nawyków sprawia, że mogą prowadzić specjalistyczne konsultacje dietetyczne na najwyższym poziomie. Układają diety dzieciom zmagającym się z nadwagą i otyłością. Chcesz, aby Twoje dziecko zdrowo się odżywiało, zrzuciło zbędne kilogramy, nauczyło się zasad zdrowego odżywiania, czuło się i wyglądało lepiej? Jest na to sposób! Nasi dietetycy dziecięcy przeprowadzą je przez skomplikowany proces odchudzania, zmiany nawyków i stylu życia. Nauczą je jak skutecznie walczyć z natręctwem podjadania! Prowadzą zaawansowaną kurację dietetyczną dzieci, którą opierają o holistyczne podejście do człowieka. Zapraszamy do kontaktu!

Problem dotyczy Ciebie? Nie zwlekaj! Zapraszamy do kontaktu!
.

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja