Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Niedrogi dietetyk Lublin

 

Szukasz taniego, a zarazem  dobrego dietetyka w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Jesteśmy przykładem na to, że skuteczność i wysoki poziom usług może iść w parze z konkurencyjnymi cenami. Lata doświadczenia i nauki dają nam możliwość prowadzenia Pacjentów ku pozytywnym zmianom odżywiania oraz stylu życia, jaki dotychczas prowadzili. Dzięki zamianie nawyków żywieniowych pomagamy im wypracować wysportowaną i atrakcyjną sylwetkę, dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, pewność siebie oraz radość z życia. Swoją pracą, i zdrowym trybem życia chcemy uświadamiać ich, że nie trzeba się głodzić, by zachować szczupłą sylwetkę.

Specjalizujemy się w prowadzeniu konsultacji żywieniowych oraz układaniu jadłospisów Pacjentom, którzy cierpią na niedowagę, nadwagę, borykają się z nietolerancją pokarmową, zaburzeniami lipidowymi, alergią pokarmową, niedoborem witamin i minerałów, chorobą hashimoto, nadciśnieniem, cukrzycą, różnego rodzaju problemami z trawieniem, niepłodnością czy też insulinoopornością. Pomagamy naszym Pacjentom znacznie poprawić formę, kondycję, psychiczny i fizyczny stan zdrowia oraz nauczyć ich samodzielnego radzenia sobie z pokusami podjadania i powrotu do starych, negatywnych nawyków.

Dodatkowo uczymy samodyscypliny i motywacji do walki. Edukujemy ich z zakresu właściwego odżywiania. W naszej długoletniej działalności kierujemy się holistycznym podejściem do człowieka, jego zdrowia i piękna, a przede wszystkim promujemy zdrowy styl życia. Każdy Pacjent zmaga się  z innymi problemami, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Wspólnie z nim wypracowujemy taki sposób odchudzania, który będzie odpowiedni dla niego, biorąc pod uwagę jego możliwości czasowe i preferencje żywieniowe.  Jesteśmy tu po to, by zmienić Twój styl życia, stan zdrowia, sposób odżywiania już od pierwszych dni kuracji! Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja