Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyka sportowa Lublin

Sport i aktywność fizyczna są bardzo zdrowymi formami spędzania wolnego czasu. Coraz więcej osób decyduje się na uprawianie sportów zespołowych lub zapisanie się na siłownie. Pomaga to w utrzymaniu zdrowego ciała, które jest gibkie i sprawne. Regularna aktywność fizyczna jest także bardzo pomocna przy zachowaniu dobrej kondycji. Podczas uprawiania sportów należy także zadbać o odpowiednią dietę. Dzięki temu będziemy mogli osiągać jeszcze lepsze wyniki w wybranej dziedzinie sportowej.

Dieta dla sportowców jest bardzo istotna. Ma ona znaczenie zarówno wśród osób uprawiających sporty amatorsko, jak i wśród profesjonalistów. Dzięki utrzymaniu odpowiednio dopasowanej do trybu życia oraz aktywności fizycznej ilości kalorii spożywanych w ciągu dnia możliwe jest dostarczenie prawidłowej ilości energii dla intensywnie pracujących mięśni. Odpowiednie proporcje makroskładników, witamin i minerałów w diecie również jest niezwykle istotne, ponieważ wpływają one w znacznym stopniu na regenerację mięśni oraz ciągłe poprawianie swoich wyników.

Na stronie isto.pl znajdziesz dietetyków, którzy zajmują się różnymi dziedzinami dietetyki. Jedną z naszych specjalności jest dietetyka sportowa. Dietetyka sportowa to dział dietetyki zajmujący się planowaniem zrównoważonej i zbilansowanej diety wśród aktywnych fizycznie osób. Na isto.pl znajdziesz dietetyków, którzy z chęcią pomogą w ułożeniu odpowiedniego planu żywieniowego dla aktywnej fizycznie osoby. Nasze plany dietetyczne kierujemy do osób zajmujących się dowolną dziedziną sportu. Dopasowujemy je indywidualnie do potrzeb, celów oraz aktywności fizycznej naszych klientów uprawiających sporty. Nasze diety nie są nudne. Zwracamy uwagę na duże zróżnicowanie posiłków oraz to, aby były one sycące. Plany żywieniowe zamówione na isto.pl dostosowujemy także do preferencji smakowych klienta. Więcej informacji o dziale dietetyki, jakim jest dietetyka sportowa, znajdziesz na isto.pl.

Napisz do nas już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja