Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk psycholog Lublin

W dzisiejszych czasach otyłość i nadwaga są coraz bardziej powszechne. Borykają się z nimi zarówno osoby dorosłe, dzieci, jak i osoby starsze. Dzieje się tak ze względu na to, że spożywamy coraz więcej wysoko przetworzonej żywności bogatej w węglowodany oraz tłuszcze. Taka żywność w postaci przekąsek, jak czipsy, żelki, czy batoniki nie zapewnia uczucia sytości na długo, przez co stwarza duże ryzyko spożywania nadmiernej ilości kalorii w ciągu dnia. Prowadzi to do szybkiego przybierania na masie.

Coraz większa świadomość społeczeństwa prowadzi jednak do tego, że wiele osób stara się ograniczyć niezdrową żywność i wrócić do prawidłowej masy ciała. Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z odchudzaniem, może jednak potwierdzić, że zgubienie nadprogramowych kilogramów nie jest czymś łatwym i przyjemnym. Odchudzanie wymaga dużo samozaparcia i wyrzeczeń. Jest to szczególnie trudne dla osób, które od wielu lat są przyzwyczajone do złych nawyków żywieniowych, takich jak podjadanie, czy spożywanie niezdrowej żywności. W takiej sytuacji próba zaprzestania złego odżywiania się i brak możliwości jedzenia ogromnych porcji mogą negatywnie wpływać na psychikę osoby starającej się schudnąć. W takich sytuacjach po kilkudniowym okresie diety osoba taka może nie wytrzymać i zacząć się objadać. Często wtedy występuje także poczucie winy. Takie zachowania prowadzą do wykształcenia złej relacji z jedzeniem i mogą prowadzić do utrwalania się zaburzeń odżywiania, które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Jeśli więc zauważasz u siebie podobne problemy, isto.pl - dietetyk psycholog Lublin to miejsce, w którym otrzymasz pomoc.

Isto.pl - dietetyk psycholog Lublin to osoba, która pomoże zrozumieć potrzeby ciała i ułoży racjonalną dietę. Dobrze rozplanowana dieta zapewnia uczucie sytości, dzięki czemu nie występuje nagła chęć spożywania słodyczy. Dzięki wykształceniu psychologicznemu, isto.pl - dietetyk psycholog Lublin pomoże poradzić sobie z problemami, takimi jak zaburzenia odżywiania. Dzięki pomocy wykształconego dietetyka-psychologa odzyskasz zdrowie oraz siły witalne, a także zgubisz nadprogramowe kilogramy. Zainteresowany? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Napisz do nas już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja