Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Gabinet dietetyczny ISTO Lublin, Czuby

Szukasz doświadczonego dietetyka na dzielnicy Czuby w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Przy ul. Fantastycznej 8 powstał nowy gabinet dietetyczny – ISTO, z dietetykami różnych specjalności. Wiele lat doświadczenia oraz duża wiedza z zakresu właściwego odżywiania, prawidłowych nawyków żywieniowych sprawia, że możemy na wysokim poziomie prowadzić konsultację wraz z układaniem diet osobom, które cierpią na niedowagę, nadwagę, cierpią na zaburzenia lipidowe, alergię pokarmową, nietolerancję pokarmową, niedobór witamin i minerałów, chorobę hashimoto, nadciśnienie, cukrzycę, problemy trawienne, insulinooporność, czy też niepłodność.

Chciałbyś wyglądać i czuć się lepiej, zyskać pewność siebie i przestać się wstydzić swojej wagi? Dietetycy, z lubelskiego gabinetu dietetycznego ISTO przy ul. Fantastycznej 8, pomogą Ci osiągnąć Twój cel. Wystarczy jedynie trochę wiary i motywacji, chęć zmiany, a gwarancja pozytywnych efektów murowana! Jeśli chcesz schudnąć, poprawić znacząco jakość swojego życia, poczuć się atrakcyjnie i zdrowo – to program ISTO jest dla Ciebie! Robimy wszystko, co w naszej mocy, by poprawić formę i stan zdrowia, uczymy jak radzić sobie z podjadaniem oraz motywujemy do działania i wytrwałości w swoich postanowieniach. Prowadzimy kurację dietetyczną, w oparciu o holistyczne podejście do człowieka, zdrowia i piękna oraz promujemy zdrowe podejście do życia. Regularne konsultacje sprawiają, że kontrolujemy w pełni proces odchudzania lub przybierania na wadze Pacjenta, zależnie od tego jakie ma potrzeby. Kuracja dietetyczna, którą prowadzimy, opiera się na współpracy z pacjentami. Wspólnie pracujemy nad sposobem odżywiania, który będzie mu odpowiadał i który nie będzie wykraczał poza jego możliwości czasowe. Możemy pomóc zmienić Twój styl życia, sposób odżywiania już od pierwszych dni kuracji! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja