Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook
Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg![read more="Rozwiń" less="Zwiń"]

Swoją pracą jak i życiem chcę pokazać jak można żyć zdrowo i zachować szczupłą sylwetkę. Poza obowiązkami firmowymi cieszę się życiem i rodziną. Moją zasadą jest dieta w rozumieniu stylu życia a nie jednorazowej przygody. 

Przychodząc do mnie pacjent uczy się jak prawidłowo się żywić, żeby być zdrowym i zachować odpowiednią sprawność. Wyznaję zasadę, że nie ma ludzi, którzy nie mogą czegoś osiągnąć, są tylko tacy, którzy nie chcą. Opieram się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promowaniu zdroworozsądkowego podejścia do żywienia. Mój autorski program opiera się na indywidualnym prowadzeniu pacjenta od pierwszej wizyty aż po wyjście z diety.

Każdemu pacjentowi udostępniam kontakt ze mną między konsultacjami oraz po zakończeniu odchudzania.

Zapraszam do mojego gabinetu w Biłgoraju w Centrum Medycznym LUXMED gdzie regularnie prowadzę konsultacje. Pomogę Ci poprawić formę i stan zdrowia, nauczę jak sobie radzić z podjadaniem i motywować się do działania.

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

[/read]

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Odchudzanie w Biłgoraju!

          dietetyk Biłgoraj 

Żeby chudnąć trzeba jeść! Owszem surowo przestrzegane ograniczenia żywieniowe przynoszą na chwilę spodziewany efekt. Po tygodniach głodówki wskazówka wagi wreszcie zatrzymuje się na upragnionym punkcie. Wtedy najczęściej stopniowo zaczynamy wracać do dawnego sposobu odżywiania, rekompensujemy sobie trudny czas wyrzeczeń. Znowu nabieramy ciała, a co gorsze, stajemy się grubsi, niż byliśmy wcześniej. Po jakimś czasie ponownie podejmujemy wyzwanie i cały proces się powtarza. Chociaż nie widzimy w tym nic groźnego, to jednak nieustanne zmieniająca się masa ciała jest niezdrowa i źle odbija się na naszym organizmie. Podstawą opracowania pełnowartościowej, zbilansowanej diety jest szczegółowa analiza trybu życia, stanu zdrowia i ogólnej kondycji zgłaszającej się do nas osoby. Każdy jest inny i ta nasza jednostkowość sprawia, że potrzebujemy nieco innych produktów, by schudnąć. Dlatego, kiedy przygotowuję plan odżywiania w pierwszej kolejności zapoznaję się z wynikami badań i diagnozą lekarską dotyczącą konkretnego pacjenta. Na tej podstawie oraz po szczegółowym wywiadzie jestem w stanie ocenić kluczowy problem i ustalić, jak z nim walczyć. Jeśli zwrócisz się do mnie po pomoc, wspólnie omówimy wyniki analizy i ustalimy plan działania. Następnie  zaproponuję Ci indywidualnie dopasowany program posiłków i unikalny zestaw ćwiczeń stworzony właśnie dla Ciebie. Co bardzo istotne dla zwracających się do mnie osób, jestem dostępny niezależnie od miejsca zamieszkania. Konsultuję w Centrum Medycznym LUXMED ale jeżeli nie możesz dojechać możemy wykonać konsultację telefonicznie lub poprzez komunikator internetowy.

Zapraszam serdecznie do CM LUXMED przy ul. Tadeusza Kościuszki 18, tel.: 84 686 95 33


Umów się już dziś!

575 502 600
Lokalizacja