Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook

odchudzanie w Anglii, Polski dietetyk, dietetyk online

Schudnij skutecznie! Pozbądź się zbędnych kilogramów raz na zawsze!

Pomogę Ci nauczyć się prawidłowego żywienia i utrzymania stałej masy ciała.

Od 15 lat prowadzę konsultacje z pacjentami z Europy, Kanady i USA. W sumie zrzuciliśmy już kilka ton tkanki tłuszczowej. Rekordziści ponad 50 kg!

Od lat prowadzę szkolenia dla pacjentów, nauczycieli i instruktorów. Wydałem 4 książki nt odchudzania dzieci i dorosłych. Możesz schudnąć bez suplenentów i kupowania drogich produktów spożywczych! Jeżeli chcesz wiedzieć jak to możliwe umów się na pierwsze spotkanie online.

Zapraszam na konsultacje online, dzięki którym możesz otrzymać wiele cennych wskazówek i porad bez wychodzenia z domu!

Jeżeli szukasz motywacji i kogoś kto Cię poprowadzi przez odchudzanie to konsultacje online są najlepszym rozwiązaniem. Dogodne terminy i nieograniczona ilość spotkań.

Kontaktujemy się w ustalonej wspólnie porze za pomocą komunikatora takiego jak np. Skype. Efektem naszego spotkania jest ustalony cel, plan działania oraz dieta na kolejny miesiąc.

Cennik spotkań (30-60min):

70£ za pierwsze spotkanie (60 minut);

kolejne spotkania:

50£ za spotkanie jeżeli spotykamy się 1x w miesiacu;

45£ za spotkanie jeżeli spotykamy się 2x w miesiacu (90£ miesięcznie);

40£ za spotkanie jeżeli spotykamy się 3x w miesiacu (120£ miesięcznie);

35£ za spotkanie jeżeli spotykamy się 4x w miesiącu (140£ miesięcznie).

W cenie masz spotkanie, ułożenie jadłospisu i wsparcie mailowe między spotkaniami.

Możliwość opłacenia abonamentu z góry na dłuższy okres. Dzięki temu nie martwisz się już o to, że konsultacja się nie odbędzie. Wpłacona kwota będzie rozliczana aż do wyczerpania – Ty sam decydujesz ile razy się spotkamy w danym miesiącu.

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg![read more="Rozwiń" less="Zwiń"]

Swoją pracą jak i życiem chcę pokazać jak można żyć zdrowo i zachować szczupłą sylwetkę. Poza obowiązkami firmowymi cieszę się życiem i rodziną. Moją zasadą jest dieta w rozumieniu stylu życia a nie jednorazowej przygody. 

Przychodząc do mnie pacjent uczy się jak prawidłowo się żywić, żeby być zdrowym i zachować odpowiednią sprawność. Wyznaję zasadę, że nie ma ludzi, którzy nie mogą czegoś osiągnąć, są tylko tacy, którzy nie chcą. Opieram się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promowaniu zdroworozsądkowego podejścia do żywienia. Mój autorski program opiera się na indywidualnym prowadzeniu pacjenta od pierwszej wizyty aż po wyjście z diety.

Każdemu pacjentowi udostępniam kontakt ze mną między konsultacjami oraz po zakończeniu odchudzania.

Zapraszam na konsultacje online (Skype: dietetyk.isto). Pomogę Ci poprawić formę i stan zdrowia, nauczę jak sobie radzić z podjadaniem i motywować się do działania.

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

[/read]

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja