Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 575 502 600


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dieta odchudzająca Lublin

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdego dnia przekracza swoje zapotrzebowanie kaloryczne. W związku z tym pojawiają się dodatkowe kilogramy, które nie tylko sprawiają, że możemy czuć się ociężale i nie mieć siły, lecz również mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Nadwaga i otyłość znacząco zwiększają bowiem ryzyko zapadnięcia na choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzycę czy nadciśnienie. Z tego względu, jeśli zauważymy nadprogramowe kilogramy, warto jak najszybciej poprawić swoją dietę, dzięki czemu zadbamy o swoje ciało i zdrowie.

Nadwaga i otyłość wynikają najczęściej z nieprawidłowej diety. Może być to związane ze spożywaniem nadmiernej ilości przetworzonych produktów bogatych w nasycone kwasy tłuszczowe, węglowodany oraz sól. Samo wyeliminowanie wysoko przetworzonej żywności z diety może pomóc, jednak należy także pamiętać, że dieta odchudzająca powinna dostarczać wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Oznacza to, że nie można całkowicie wyeliminować z niej tłuszczów czy pieczywa. Trzeba jedynie dobrze taką dietę rozplanować, dzięki czemu będzie dostarczała wszelkich składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach. Tak dobrana dieta odchudzająca zapewni stopniową utratę zbędnych kilogramów oraz zachowanie dobrego samopoczucia i dużej ilości energii w ciągu dnia.

Na stronie internetowej isto.pl możesz umówić się na wizytę w profesjonalnym gabinecie dietetycznym Isto, gdzie pomożemy ustalić odpowiednio zbilansowaną dietę odchudzającą. Stworzona przez dietetyków isto.pl dieta odchudzająca, będzie dopasowana do Twoich potrzeb, stanu zdrowia, ilości ruchu oraz preferencji kulinarnych. Zaproponowana przez dietetyków z isto.pl dieta odchudzająca to gwarancja smacznych i zróżnicowanych posiłków, dzięki czemu chudnięcie stanie się jeszcze łatwiejsze.

Napisz do nas już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja