Skontaktuj się: 575 502 600 dietetyk Lublin FaceBook


Skonsultuj się telefonicznie: 883188885


lub przez formularz kontaktowy:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk kliniczny w Lublinie

Szukasz profesjonalnego dietetyka klinicznego w Lublinie, specjalizującego się w układaniu diet osobom cierpiącym na różnego rodzaju choroby? Jesteś we właściwym miejscu! W lubelskim gabinecie dietetycznym przy ul. Fantastycznej 8 pomożemy Ci! Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, dużą wiedzą kliniczną z zakresu właściwego odżywiania osób chorych, i prawidłowych nawyków żywieniowych.

Prowadzimy na wysokim poziomie konsultacje dietetyczne wraz z układaniem diet osobom, które cierpią na niedowagę, nadwagę, zaburzenia lipidowe, alergię pokarmową, nietolerancję pokarmową, niedobór witamin i minerałów, chorobę hashimoto, nadciśnienie, cukrzycę, problemy trawienne, insulinooporność, niepłodność, anoreksję, bulimię, kompulsywne objadanie się i inne. Chciałbyś wyglądać i czuć się lepiej, zyskać pewność siebie i przestać się wstydzić swojej wagi? A może cierpisz na niedowagę lub inną chorobę, wymagającą dobrania odpowiedniej diety? Profesjonalni dietetycy kliniczni z nowego lubelskiego gabinetu dietetycznego ISTO pomogą Ci wrócić do zdrowia i osiągnąć Twój cel. Jeśli chcesz schudnąć, poprawić znacząco jakość swojego życia, zadbać o swoje zdrowie, poczuć się atrakcyjnie i zdrowo – to program ISTO jest dla Ciebie!

Pomagamy Pacjentom poprawić ich formę i stan zdrowia, uczymy jak radzić sobie z podjadaniem lub niedojadaniem oraz motywujemy do działania i wytrwałości w swoich postanowieniach. Kuracja dietetyczna, którą prowadzimy, opiera się na współpracy z Pacjentami i innymi specjalistami np. psychologiem. Wspólnie wypracowujemy właściwy sposób odżywiania, dobrany do jego jednostki chorobowej i potrzeb. Możemy pomóc Ci w walce z chorobą poprzez ułożenie zdrowej diety! Ponadto możesz zmienić Twój styl życia, sposób odżywiania już od pierwszych dni kuracji! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Napisz do mnie już dziś! Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Dietetyk Lublin Isto

Grzegorz Kowaluk

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


575 502 600
Lokalizacja