Skontaktuj się: 817180832

TRENING

z Grzegorzem Kowalukiem

Dieta najskuteczniej działa w połączeniu z treningiem. Poza tym ćwiczenia mają przemożny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Ruch to życie dlatego powinniśmy się ruszać kiedy tylko mamy okazję. Ponieważ nie zawsze wiemy jaki ruch będzie dla nas najodpowiedniejszy uruchomiłem 2 programy, które pomogą przeprowadzić Cię przez proces treningu od początku:

Ćwiczenia grupowe:

Program przeznaczony dla tych, którzy korzystają z diety i ćwiczeń równolegle. Polega na wykonywaniu ćwiczeń wg zaleceń i pod nadzorem Trenera. W odróżnieniu od treningów indywidualnych Trener nie przebywa z klientem cały czas, tylko rozpisuje ćwiczenia i okresowo kontroluje jakość ich wykonania. W tym pakiecie można korzystać z ćwiczeń odchudzających, zwiększających masę i siłę mięśni, wzmacniających kręgosłup i ogólnorozwojowych. Skierowane są głównie do osób z dysfunkcjami aparatu ruchu lub chcących zwiększyć swoją mobilność, a bojących się przeciążenia stawów lub więzadeł i mięśni. Jest to również doskonała opcja dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu sprawnościowego do służb, np. policji lub wojska.

Ta oferta charakteryzuje się minimalnymi kosztami stałymi. Przeznaczona raczej dla osób, które już ćwiczyły na siłowni i znają podstawy wykonywania ćwiczeń.

Można uczestniczyć w programie wykupując jeden z dwóch pakietów:

Pakiet 1-miesięczny

W pakiecie 1 miesięcznym otrzymujesz:

  • Nielimitowany wstęp do siłowni DRAGON!
  • Plan treningowy!
  • Stałą opiekę trenera!
  • 12 treningów pod nadzorem trenera!

A to wszystko w szokująco niskiej cenie
325 zł!

Pakiet 3-miesięczny

W pakiecie 3 miesięcznym otrzymujesz:

  • Nielimitowany wstęp do siłowni DRAGON!
  • Plan treningowy!
  • Stałą opiekę dietetyka i trenera!
  • 36 treningów pod nadzorem trenera!

A to wszystko w szokująco niskiej cenie
400 zł!
(dotyczy abonamentu na 3 miesiące)

Treningi
indywidualne:

Program treningów indywidualnych na siłowni i sali gimnastycznej przeznaczony jest dla osób oczekujących pełnego i stałego nadzoru trenera. Z kilkunastoletniego doświadczenia wiem, że jest to najintensywniejsza forma ćwiczeń. Poprowadzę Twoje treningi zarówno na siłowni jak i sali gimnastycznej z wykorzystaniem sztang, skrzyń, TRX, piłek, materacy i wielu innych przyborów. Jeżeli oczekujesz wszechstronnego treningu ukierunkowanego – ta opcja jest dla Ciebie.

Treningi indywidualne są również ukierunkowane na kształtowanie konkretnych cech motorycznychRozwiń

Cennik

Pojedynczy trening lub rozpisanie treningu to koszt 100zł.
Pakiet treningów- 4szt jeden raz w tygodniu wynosi 280 zł (70 zł za trening).
Pakiet 8 lub więcej treningów minimum 2x w tygodniu wynosi 400 zł (50 zł za trening).